روژا گالری بوم زیبایی تغییر منظره

شناخت و دیدن زیبایی دامنه‌ای است که از واکنش به اشیای طبیعی فراهم می‌شود…

روژا زیبایی و زیبایی شناسی را یک ارزش گرانقدر می داند؛ مطمئن است، آرامش ناشی از یک منظره زیبا خاطره ساز است و به عنوان اصل اساسی بنا دارد بومی باشد برای زیبایی ها. هنر، تجربه و فلسفه را به میان آورده تا با استفاده از گرانبهاترین ها، تصاویر و لحظات بی نظیر ارائه کند. لحظات و منظره هایی که فقط با زر میتوانند تزیین شوند. روژا سرمایه خود را خانواده ای متنوع یا وسعت بیش از 20.000 نفر میداند؛ و روزها را به امید ساختن حال خوب برای همراهانش سپری میکند.

داستان روژا در سال 1395 از مجتمع سون سنتر هفت حوض شروع شد. پشتوانه اش سابقه طولانی موسس (سروش خیری) در صنعت طلا بود. در این مسیر گذری 4 ساله با ایجاد شعب اندیشه (مرکز خرید اندیشه سید خندان) و اندرزگو داشت؛ و امروز که روژا با توانی چند برابرِ روزهای آغازین در دو شعبه ونک و گیشا میزبان خانواده بزرگ مشتریان است. احترام به سلیقه مشتریان در زمینه طراحی و تولیدِ طرح های اختصاصی برنامه همیشگی روژا بوده و خواهد بود.

ارسال رایگان

ارسال تمامی سفارشات تهران و شهرستان به صورت رایگان

تعویض

تعویض محصولات تا نهایت ظرف 24 ساعت

گارانتی محصولات

محصولات چرم و سنگ و طلا با گارانتی تعویض ارائه می‌شود

تعمیرات رایگان

تعمیر محصولات, سایز انگشتر , جوش و ... به صورت رایگان

ایده‌ی شکل‌گیری روژا از زبان موسس برند

” از سال 1385 از زمانی که در بازار شروع به یادگیری و کار در زمینه تولید و فروش طلا و جواهر کردم ایده‌هایی به ذهنم میومد که با هر کس بازگو می‌کردم کسی آن ایده‌ها را قبول نداشت و می‌گفتند که احتمال موفقیت تولید و فروش محصولاتی که در فکرت داری صفر است. به قدری این بازخوردهای منفی روی من تأثیر گذاشت که به مدت یکسال از این کار فاصله گرفتم و در کنار ادامه تحصیل به فروش اکسسوری‌های دخترانه مشغول شدم. اما بالاخره تصمیم نهایی خودم را گرفتم و با تمام کردن دوران سربازی به فکر تأسیس این برند افتادم و در سال 1388 این برند را تأسیس کردم. “

وجه تمایز روژا با سایر رقبا

از مهم‌‌ترین خدماتی که توسط روژا گالری ارائه می‌شود و وجه تمایز این برند با سایر برند‌های فعال در زمینه فروش زیورآلات طلا است، می‌توان به توجه و احترام به سلیقه مشتریان در زمینه طراحی و تولید طرح‌های اختصاصی و حتی انتخاب رنگ چرم و نوع سنگ‌های دستبندها اشاره کرد.

تیم روژا گالری

نوید ودایع خیری

Chief Operating Officer

نوید ودایع خیری مدیر ارشد و مدیر داخلی “روژا” و موسس  Naye Group با بیش از 10 سال سابقه در  زمینه مدیریت و مشاوره برند است.

نوید:
ارزش روژا به لحظاتیه که برای خانواده‌اش خلق کرده. امیدوارم که در تک تک این لحظات، این خانواده حال دلشون خوب بشه.

سروش ودایع خیری

Chief Executive Officer

سروش ودایع خیری موسس و بنیانگذار “روژا” است. وی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید، ارائه و پخش طلا در این حرفه فعالیت می‌کند.

سروش:
اگر هدفی توی زندگی دارید با تمام وجود براش بجنگید.

نیما معتمدی

Content Manager

“نیما معتمدی” مدیر تیم تولید محتوا و موسس استودیو نیمامیم است. بیش از 12 سال سابقه در زمینه عکاسی، فیلمبرداری و استراتژی تولید محنوا دارد.

نیما:
من دوست دارم که همه‌ی مخاطب‌های ما خودشون رو ابراز کنند. باید یاد بگیریم که خودمون رو زندگی کنیم.

آرش زمانی

Marketing Manager

“آرش زمانی” طراح استراتژی برند و مارکتینگ است. بیش از 10 سال سابقه در زمینه مشاوره تبلیغات دارد.

آرش: 
من خودمو عضو کوچیک یه خانواده بزرگ می‌بینم. تمام تلاشم اینه که این تنوع رو درک کنم و ایده‌هایی داشته باشم که مطلوبشون باشه.

روژا گالری در شبکه‌های اجتماعی

Skip to content