درباره ی روژا

درباره ی روژا

روژا گلد گالری (گالری طلای روژا) یکی از برند های فعال و حرفه ای در زمینه ساخت و فروش زیورآلات در تهران است. فعالیت این برند از سال 1388 با پخش زیورآلات طلا در تهران و شهرستان ها شروع شد.پس از گذشت 4 سال با افزایش ظرفیت فروش و به جهت پاسخگویی به نیاز مردم, اولین شعبه این برند در منطقه نارمک میدان هفت حوض تهران در مرکز خرید سون سنتر افتتاح شد.

هسته ی مرکزی تیم مدیریت این برند در زمان فعالیت این برند در شعبه هفت حوض شکل گرفت. با انتقال شعبه مرکزی به مرکز خرید اندیشه واقع در سهروردی تهران, روژا بر آن شد تا با تشکیل تیمی حرفه ای برای مدیریت و تولید محتوا به منظور حضور در جمع کسب و کار های آنلاین , همکاری خود را با استودیو نیمامیم (نیما معتمدی) برای تولید محتوا و Naye Group (نوید ودایع خیری) به عنوان مشاور برند و مدیر تیم مارکتینگ آغاز کند.

در تیر ماه سال 1398 با افزایش گستره ی مشتریان روژا در سطح شهر تهران با تصمیم مدیریت برند , شعبه دوم گالری طلای روژا در مرکز خرید ونک واقع در محله ی ونک تهران, و شعبه سوم این برند در مرکز خرید آوان واقع در بلوار اندرزگو تهران افتتاح شد تا دسترسی مشتریان این برند در نقاط مختلف تهران تسهیل شود.
یکی از نقاط ضعف این برند نسبت به سایر رقبا عدم حضور در دسته ی کسب و کار های آنلاین و وبگاه های فعال در حوزه فروش زیور آلات طلا بود که در آبان ماه همان سال فروشگاه اینترنتی گالری طلای روژا راه اندازی و آماده استفاده علاقه مندان این صنف شد. با ورود ویروس کرونا و اعمال محدودیت های خرید حضوری , فروشگاه اینترنتی گالری طلای روژا قلب تپنده این برند است و علاقه مندان به خرید اینترنتی طلا می توانند از امتیاز های ویژه خرید آنلاین طلا مانند تخفیف و تحویل رایگان محصول بهره مند شوند. محصولات روژا گلد گالری در هفت دسته ی گردنبند طلا , گوشواره طلا , انگشتر طلا , دستبند و النگوی طلا , ست و نیم ست طلا و دستبند های چرم و طلا و سنگ و طلا به صورت حضوری و غیر حضوری قابل تهیه است.

ارسال رایگان

ارسال تمامی سفارشات تهران و شهرستان به صورت رایگان

تعویض

تعویض محصولات تا نهایت ظرف 24 ساعت

گارانتی محصولات

محصولات چرم و سنگ و طلا با گارانتی تعویض ارائه می شود

تعمیرات رایگان

تعمیر محصولات, سایز انگشتر , جوش و ... به صورت رایگان

ایده ی شکل گیری روژا از زبان موسس برند

“از سال 1385 از زمانی که در بازار شروع به یادگیری و کار در زمینه تولید و فروش طلا و جواهر کردم ایده هایی به ذهنم میومد که با هر کس بازگو می کردم کسی آن ایده ها را قبول نداشت و می گفتند که احتمال موفقیت تولید و فروش محصولاتی که در فکرت داری صفر است.به قدری این بازخوردهای منفی روی من تاثیر گذاشت که به مدت یکسال از این کار فاصله گرفتم و در کنار ادامه تحصیل به فروش اکسسوری های دخترانه مشغول شدم.اما بالاخره تصمیم نهایی خودم را گرفتم و با تمام کردن دوران سربازی به فکر تاسیس این برند افتادم و در سال 1388 این برند را تاسیس کردم.”

وجه تمایز روژا با سایر رقبا

از مهم ترین خدماتی که توسط روژا گالری ارائه می شود و وجه تمایز این برند با سایر برند های فعال در زمینه فروش زیورآلات طلا است,می توان به توجه و احترام به سلیقه مشتریان در زمینه طراحی و تولید طرح های اختصاصی و حتی انتخاب رنگ چرم و نوع سنگ های دستبندها اشاره کرد.

تیم مدیریتی گالری طلای روژا

photo_2021-05-29_00-08-31

سروش ودایع خیری

CEO

Navid Vadaye Kheiry

نوید ودایع خیری

CMO

روژا گالری در شبکه های اجتماعی

Skip to content